Tarihçemiz

 

1969 yılında Adana’da Tomker Kollektif Şirketi adı altında kurularak faaliyetlerine devam eden şirketimiz, yüksek verimliliği, kârlılığı ve şirket değeri yaratmayı hedefleyen bir strateji çerçevesinde konusunda dünya lideri olan,  Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri menşeili firmalar olmak üzere, en saygın firmaların Türkiye genel temsilciliğini yürütmektedir.

 

Erka Grup, sahip olduğu saygınlık ve imajı, güçlü yabancı ortaklıkları ve Türkiye ahşap sektörü hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş olup uluslararası iş ortakları arasında, konularında dünyanın önde gelen isimleri olan Paul, Wood-Mizer, Hundegger, Schiele, Kuper, İncoplan, Altec, Marinus, Spanevello, Harwı, Rojek, Sormec, Axel & Wırth, Steton, Weima, Omec, Prinz, Wassmer, Bezner–Oswald, Rılesa, Essetre, Mixon ve SMC yer almaktadır. Aynı zamanda sektörde, ülke çapına yayılmış bayi ağı ile faaliyet gösteren tek şirkettir.

 

Firmamız, 1969 yılından beri ahşap sektöründe, bizzat üretici ve makine kullanıcısı olarak yer alması dolayısı ile, makineler ve ilgili ekipmanlar konusunda sektörün en önemli uzmanlık birikimine sahiptir. Sahip olduğumuz bu birikimleri, müşterilerimizin üretim odaklı tüm makine ve ekipmanlarının seçilmesinde; en ileri ve yenilikçi teknolojileri, en üst seviye performans, güvenlik ve çalışma konforunu garantilerken aynı zamanda maliyetlerin maksimum oranda azaltılmasını sağlamak için kullanmaktayız.

 

Firmamız, üretim sürecinin projelendirilmesi, en ileri teknolojiye sahip makinelerin ve ekipmanların seçimi, satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilmek için, ulusal bayi ağımız ile birlikte, en üstün standartlarda kaliteye kendisini adamıştır. 45 yıllık süreç, bu stratejilerin doğruluğunu kanıtlamaktadır.

 

Grubumuz, tüm faaliyetlerini “daima en iyi olmak” stratejisiyle ve müşterilerimizin geleceğe dair planlarını kalıcı olarak  “Şimdiden Başarıya odaklamak için” 1969 yılında başlattığı yolculuğunu büyüyerek sürdürmekte kararlıdır. 

 

 

ERKA AHŞAP PROFİL KER. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. © 2024
Altyapı: OpenCart-TR
Duzenleme EAK