45. Yıl Mesajımız

1969 yılında küçük bir mekanda tomruk satışı ile başlattığımız yolculuğumuz kendimiz ve ülkemiz için düşlerin gerçek olmasına vesile oldu. Küçük bir kuruluştan dünyanın konusunda en saygın  firmalarının temsilciliği ile   birlikte satış rakamlarımızda önemli bir aşamaya ulaştık.

Azimle ve kararlılıkla sürdürdüğümüz bu yolculukta  Ahşap işleme makine sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü olduk. Ahşap sektöründe dünyanın “en özel makinelerini”  ve  “en özel şerit markasını” ülkemize getirdik. Öncü ve sürdürülebilir bir anlayışla  sektörün tüm dünyadaki gelişimini yakından izledik ve Türkiye sanayisine uygun özel makineler üretilmesini bizzat sağladık. Ülkemizde ahşap makine sektörünün ve buna bağlı olarak müşterilerimizin uluslararası standartlarında üstünde bir üretim gerçekleştirebilmeleri için tüm imkan ve olanaklarımızı severek kullandık.
 
En makul fiyatlarda son teknoloji ürünleri,  kapsamlı teknik bilgi ve donanımızla sektörde iz bırakacak çözümler getirdik.
 
Üreticilerimizin sadece ihtiyacı olan makine ve ekipmanları almaları konusundaki hassasiyetimizi oluşturduğumuz finansman modelleri ile birlikte kazanalım sloganıyla hareket ettik.
 
Şimdi 45. Yılımıza girerken o küçük mekan ile başlayan tutkumuzun hiz azalmadan hatta artarak ilerlediğini görüyoruz. 45 yıllık süreç içerisinde sektöre olan bağlılığımızı, mesleki prensiplerimizi hiç bozmadan azim ve kararlılıkla devam ettirdik. Bundan sonrada ülkemiz için aynı inanç ve kararlılıkla sürdüreceğiz.
 
Bu başarı öyküsünü oluşturmamız da yoğun emek veren teknolojiyi yakından takip ederek ilkleri başaran başta kurucumuz ve babamız Sayın Halil KANAT olmak üzere tüm müşterilerimize,  yatırımcılarımıza  ve ülkemize armağan ediyoruz.
 
 
ERKA AHŞAP PROFİL KER. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. © 2024
Altyapı: OpenCart-TR
Duzenleme EAK